GAZİANTEP 2. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Gaziantep 2. Kitap Fuarı 14 Mayıs 2017 Pazar akşamı saat 19.00’da 98.500 okurun ziyaretiyle sona erdi. 

GAZİANTEP 2. KİTAP FUARI AÇILDI

Gaziantep 2. Kitap Fuarı, bugün -9 Mayıs Salı- saat 12.00’de Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen törenle kapılarını açtı. 

GAZİANTEP 2. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası’nın destekleri ile hazırlanan Gaziantep 2. Kitap Fuarı, 09-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecektir.

GAZİANTEP KİTAP FUARI SONA ERDİ

Gaziantep Kitap Fuarı 8 Mayıs 2016 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretiyle sona erdi. 

GAZİANTEP KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği; Gaziantep Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla hazırlanan Gaziantep Kitap Fuarı 3 Mayıs 2016 Salı günü saat 12.00’de Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen törenle Gaziantep Vali Yardımcısı Sayın Uğur Aladağ tarafından açıldı.

GAZİANTEP KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Gaziantep Kitap Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Sanayi Odası’nın destekleriyle 03-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecektir.

GAZİANTEP KİTAP FUARI

TÜYAP, kitap fuarları takvimine bir yenisini ekliyor; 3-8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Gaziantep Kitap Fuarı açılıyor.